על וי.פי.סי אנרגיה

וי.פי.סי אנרגיה בע"מ מקבוצת וי.פי.סי הנדסה שהוקמה בשנת 1994 נוסדה על מנת לתת מענה כולל עבור תעשיית האנרגיה והגז הטבעי בישראל החל מצעדיה הראשונים.

מיום הקמתה החברה שמה לעצמה מטרה להצעיד את התעשייה המתפתחת בישראל קדימה מתוך הבנה כי בראש ובראשונה יש לאפשר לתעשייה המקומית להנות מהידע המתקדם שנצבר על ידי חברות מהמובילות בתחומן לאורך שנים רבות. אנו מאמינים כי רכישת ידע זה יאפשר ללקוחותינו גישה אל כל הכלים הדרושים להתמודדות נכונה, בטוחה ויעילה עם האתגרים החדשים ולהנות ממיצוי הפונטנציאל המלא של מקורות האנרגיה הקיימים והחדשים המבטיחים להזניק את המשק הישראלי.

על מנת להגיע לניצול מירבי של המשאב החדש מעבר לידע ישנו צורך בציוד ומרכיבים מתאימים, וי.פי.סי אנרגיה פעלה במהירות על מנת ליצור מעטפת של ייצרנים בין-לאומיים המקיפה את כל צרכי תעשיית האנרגיה והגז. מעטפת זאת, הרחבה בישראל, מבטיחה כי ביכולת החברה ללוות את לקוחותיה הנמנים על הגופים התובעניים במשק הישראלי לכל אורך תהליך המעבר לשימוש בגז טבעי ואנרגיות חדשות.

חברת וי.פי.סי מאמינה כי שילוב ייחודי שכזה, בין ידע טכנולוגי מתקדם והיכולת לספק ציוד מהייצרנים המובילים בעולם מאפשר לחברה לתת את הפתרון ההוליסטי והמתקדם בישראל ומהווה גורם משמעותי במיצוב החברה כמובילה בתחום האנרגיה והגז הטבעי.

הקווים המנחים שלנו

  • איכות עבודה – איכות העבודה היא המרכיב החשוב ביותר בשמירה על מוניטין החברה כמציבה של סטנדרטים חדשים בתעשיית הגז הטבעי

  • יושרה ומחוייבות – אנו עושים את כל המאמצים להוות גוף בלתי תלוי, ללא פניות ואינטרסים, השומר על טובת הלקוח כערך עליון
  • חדשנות – עולם הגז הטבעי מתפתח ללא הרף ואנו מחוייבים להמשיך ולקדם את התעשייה המקומית יחד איתו
  • שותפים לדרך – הצלחה של לקוחותנו היא הצלחה שלנו ולכן התייחסות ללקוחות כשותפים מלאים לתהליך מבטיחה תוצאות לאורך זמן