מערך שירותים ומוצרים ייחודי ומקיף ממיטב היצרנים וחברות ההנדסה המובילות בעולם לפתרון מושלם, מהיר ובטוח לעבודה בגז טבעי. פתרונות גז טבעי בכל שלבי הפרוייקט.

תחנות PRMS

תחנות הפחתת לחץ גז טבעי המיוצרות על ידי DRESSER UTILITY ומשווקות בלעדית על ידי חב' וי.פי.סי כבר פועלות בישראל ומהוות אבן פינה בשוק הגז המקומי.

כל התחנות נבנות על פי התקנים המחמירים בעולם ובהתאם לדרישות השונות של כל לקוח (Tailor made), הניסיון המוכח של חברת וי.פי.סי בהקמת תחנות אלו מבטיח לכלל לקוחותנו את הפתרון המהיר והמקיף ביותר בישראל.

שירותי גוף חיצוני

וי.פי.סי אנרגיה מציעה שירותי צד שלישי ושירותי Notified body עצמאיים ללא תלות המוכרים על ידי כל המוסדות היישראלים בתחום הגז טבעי והאנרגיה. שירותים אלו המייצגים אמינות ללא פשרות  ומהווים חותמת איכות מהסוג המחמיר והמתקדם בישראל מהווים נדבך חשוב ביותר בהגשמת הפוטנציאל המלא הטמון בתהליכי המעבר לגז טבעי.
 החברות אותן מפעילה חברת וי.פי.סי אנרגיה בישראל כגון DNV-GL הינן חברות בעלות ניסיון של עשרות שנים בתחום, שם עולמי מוכר ויכולות מוכחות בארץ ובעולם בהובלת פרוייקטים מסוג זה

הכשרות והדרכות

הקורסים המקצועיים וסדנאות העבודה של וי.פי.סי אנרגיה מתבצעים בשיתוף פעולה בלעדי עם החברותהבין-לאומית DNV, חברוהאלו בעלת שם עולמי בתחום הגז טבעי המביאה ידע מתקדם הנרכש בעקבות עשרות שנות ניסיון ומעורבות בפרוייקטים הגדולים ביותר באירופה.

אנו בוי.פי.סי אנרגיה מאמינים כי רתימה של ידע זה לתעשייה המקומית יתרום רבות למידת ההצלחה של יישומיו השונים של הגז טבעי בישראל 

ציוד היקפי

כל הציוד עבור תעשיית הגז טבעי מהספקים המובילים בעולם תחת כל התקנים ובהתאמה מלאה לדרישות הלקוח

מבערים
לוחות בקרה
מגופים
ווסתים
מגופי בטיחות
מחליפי חום
מונים
שעוני לחץ

תווי תקן

DNV-GL היא אחת משלוש גופי ההסמכה הגדולים בעולם עם כ- 17,000 עובדים ופעילות ענפה  ב 100 מדינות ברחבי העולם. החברה אשר מיצבה את עצמה כחלוצה טכנולוגית וכמובילת תחום הייעוץ והמחקר בתעשיית האנרגיה והגז הטבעי בפרט מאפשרת ללקוחותיה לעמוד בהצלחה בהליך קבלת ההסמכות ותווי התקן עבור למעלה מ 170 סטנדרטים שונים.

החברה הפועלת בישראל בשיתוף פעולה בלעדי עם וי.פי.סי אנרגיה כבר מיצבה את עצמה כאחד הגופים הפעילים במשק בישראלי ומלווה בתהליכים אלו הן את הגופים הציבוריים הגדולים במשק והחברות הגדולות בתעשייה הישראלית

מבערים ופתרונות תרמיים

חברת ECLIPSE, המיוצגת בישראל על ידי וי.פי.סי אנרגיה מיצבה את עצמה כאחת החברות המובילות בעולם בתחום מערכות החימום והייבוש התעשייתי, החל מהיצע רחב של מבערי גז ודלק עבור כל האפליקציות, לוחות בקרה ושליטה מורכבים ועד מערכות שיחלוף חום מתקדמות.

השימוש במבערים אלו מהווה חלק חשוב במימוש היתרונות המצויים במעבר לגז טבעי תוך שמירה על ניצול אנרגטי גבוה ופליטה נמוכה, עבודה רציפה ללא תקלות וסטנדרט בטיחותי מחמיר. היצע המוצרים המקיף של החברה והיכולות המקצועיות לבצע התאמות נדרשות עבור כל פרוייקט, פשוט ומורכב, מהווה את הפתרון המושלם למעבר חלק בין מבערי דלק למבערי גז טבעי.

הסבות מפעלים

תהליך הסבת מפעל לעבודה בגז טבעי הינו צעד משמעותי המבטיח בסופו ניצולת אנרגטית גבוהה יותר, הפחתת עלויות כספיות וצמצום פליטת חומרים מזהמים. תהליך ההסבה עצמו הינו תהליך מורכב עקב המשתנים ההנדסיים והתפעוליים הייחודיים לכל מפעל ותעשייה שונים ולכן מצריך בראש ובראשונה ניסיון וידע רב לצד יכולות מוכחות.
הליך ההסבה לגז טבעי הינו בעל השלכות תפעוליות וכספיות רחבות היקף בטווח הקצר ( השבתת המפעל כולו או קווי ייצור בודדים לצורך ביצוע ההסבה, הכשרה והסמכת עובדים, עלות ההסבה עצמה וכו'), בהתאם לכך, ביצוע מהיר וסימולטני של מספר שלבים בתהליך ההסבה לגז מוביל לצמצום משמעותי בהיקפן ופרקן של השלכות שליליות אלו.
על מנת לספק את מעטפת הפתרונות הטכניים-הנדסיים המקיפה בתעשייה הישראלית שתאפשר התמודדות עם אתגרים אלו, חברת וי.פי.סי נטורל גז בנתה מערך ספקים וייעוץ המורכב מהחברות ההנדסיות המובילות בעולם בתחום זה נמספק פתרונות עבור התחומים הבאים:

סקרים וניהול סיכונים

וי.פי.סי אנרגיה מציעה שירותי סקרים ( Engineering Review ), ייעוץ הנדסי, ביקורת וניהול סיכונים עבור כלל תעשיית האנרגיה ותעשיית הגז הטבעי בפרט, בתחום היבשתי והימי.
ביצוע פעולות אלו מהווה נדבך חשוב במעבר משק האנרגיה הישראלי לשימוש בגז הטבעי ובהבטחה של מעבר חלק, בטוח, נכון ובעל כדאיות הן כלכלית והן תפעולית. העבודה המשותפת לאורך שנים עם החברות המובילות בתחום זה בעולם כמו DNV העולמית ממצב את החברה כנותנת השירותים המובילה בישראל בתחום חשוב זה.
 שירותים אילו כוללים לדוגמא את התחומים הבאים :
  • סקירה הנדסית ( Engineering Review )
  • QRA
  • HAZOP
  • SIL
  • ניהול סיכונים
  • סקרי היתכנות